Za bezpečný Temelín

Uchazeči v tendru dostavby JETE Temelín

V této rubrice naleznete stručné představení jednotlivých uchazečů, kteří se přihlásili jako zájemci o realizaci této veřejné zakázky. Součástí této rubriky jsou odkazy na aktuální jinde uveřejněné články, vztahující se k jednotlivým účastníkům.

Areva

Areva je francouzská státní korporace, zaměřující svou činnost na jadernou energetiku. AREVA působí v České republice od roku 2010. Ze své pražské kanceláře navrhuje a koordinuje projekty pro český jaderný průmysl... více se dočtete v samotné rubrice.

Konsorcium MIR.1200

Česká společnost ŠKODA JS a.s. se účastní soutěže na realizaci dostavby 3. a 4. bloku jaderné elektrárny Temelín. Přihlášku do soutěže předložilo mezinárodní konsorcium vedené společností ŠKODA JS, která ke spolupráci přizvala ruské firmy ZAO "Atomstrojexport" a OAO OKB"Gidropress"... více se dočtete v samotné rubrice.

Westinghouse

Westinghouse Electric Company LLC. je americká společnost poskytující palivo, služby, technologie, projektování a zařízení pro komerční jaderné elektroenergetiky. Westinghouse chce vytvořením dlouhodobého partnerství s českým průmyslem navázat na svoji úspěšnou historii a dosavadní vztahy v České republice... více se dočtete v samotné rubrice.

Zpět